قیمت روغن کنجد 100 درصد خالص

قیمت روغن کنجد 100 درصد خالص تولید شده با پرس سرد با حفظ تمامی خواص دانه کنجد، چقدر است؟ آیا به دنبال خرید روغن کنجد خالص تولید شده با پیشرفته ترین دستگاه های روغن گیری هستید؟
تغییر سبک زندگی بسیاری از ملل در کشور های مختلف، و آگاهی کامل از اینکه چه نوع مواد غذایی برای سلامتی آن ها مفید است باعث انتخاب مواد غذایی متفاوت شده است.
روغن ها نیز در این دسته از مواد غذایی قرار دارند. امروزه با توجه به توصیه هایی که توسط پزشکان و پزشکان طب سنتی شده است؛ افراد بیشتر به سمت استفاده از روغن های گیاهی روی آورده اند چرا که به سلامتی خود احترام می گذارند. روغن های کنجد از جمله آن هاست.

روغن کنجد 100 درصد خالص

روغن کنجد خالص چیست؟

روغن کنجد اگر اصل و خالص باشد، در ساده ترین حالت باید قیمت بالایی داشته باشد. اما فروشنده هایی که با قیمت های بسیار پایین این نوع روغن ها را عرضه می کنند؛ بدان معنی است که خالص نبوده و حتی از روغن های بی کیفیت دیگر در آن ها استفاده شده است.
دومین راهی که می توان به خالص بودن روغن کنجد پی برد؛ رنگ بوی روغن تولید شده است. بهترین روغن کنجد خالص و اصل، دارای بوی ملایم کنجد و رنگی زرد مایل طلایی است. نکته آخری که باید به آن دقت کنید؛ سفت شدن روغن کنجد اصل در دمای سرد می باشد.

تفاوت روغن کنجد بکر و تصفیه شده

همانطور که می دانید تولید روغن کنجد به روش های پرس سرد و پرس گرم انجام می گیرد. پرس سرد روشی است که روغن تولید شده از آن به نام روغن بکر نامیده می شود؛ زیرا در این روش روغنی که تولید می شود؛ دارای کیفیت بالایی بوده و تمامی خواص دانه کنجد را با خود دارد.
اما روغن کنجدی که به نام روغن کنجد تصفیه شده در بازار عرضه می شود؛ بعد از خارج شدن از دستگاه پرس سرد، به دستگاه فیلتر پرس منتقل شده و بعد از گرفتن ناخالصی ها و بوی تند آن؛ روغن شفاف و مرغوب حاصل می شود.

روغن کنجد 100 درصد خالص

روغن کنجد خالص را از کجا بخریم؟

قبل از اینکه نسبت به خرید روغن های کنجد اقدام کنید؛ در ابتدا انواع آن را شناخته و با شناخت کامل برای خرید عمده و یا جزئی اقدام کنید. زیرا روغن های کنجد تولید شده انواع مختلفی دارند و با توجه به اینکه تشخیص اصل و تقلبی بودن برای افراد بی تجربه مشکل است؛ بهترین راه، کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می باشد. اما اگر در این زمینه تجارت می کنید و به دنبال خرید روغن کنجد خالص هستید؛ با این مجموعه ارتباط بگیرید و روغن های کنجد تضمینی را دریافت کنید.

روغن کنجد 100 درصد خالص

آخرین قیمت روز روغن کنجد 100 درصد خالص

روغن کنجد 100 درصد خالص با اینکه دارای قیمت های بالایی است، خریداران بسیاری هم دارد. زیرا خالص بوده و کیفیت های بالایی دارد. این مجموعه یکی از فروشنده های عمده انواع روغن کنجد اصل و خالص در سراسر کشور می باشد. برای خرید و دریافت آخرین قیمت ها با سایت و کارشناس آن ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.