قیمت روغن کنجد 1 لیتری ارزان

قیمت روغن کنجد 1 لیتری ارزان در بازار روغن های گیاهی چقدر است؟ روغن کنجد خانگی بخریم یا روغن کنجد صنعتی؟ خرید عمده روغن کنجد 1 لیتری و اوزان مختلف را از کدام مراکز باید انجام داد؟
امروزه بسیاری از افراد به دنبال یک رژیم غذایی سالمی هستند؛ که بتوانند علاوه بر استفاده از مواد غذایی مختلف، از خواص آن ها نیز بهره مند شد. از جمله می توان به روغن ها اشاره کرد.
روغن های گیاهی اغلب سرشار از اسید های چرب امگا 6 هستند؛ و علاوه بر اینکه مضر نیست؛ فواید بسیاری هم برای سلامتی دارند. با جایگزینی روغن های گیاهی به جای روغن های جامد، سلامتی خود را تضمین کنید.

قیمت روغن کنجد 1 لیتری

روغن کنجد 1 لیتری

همانطور که می دانید کنجد یک نوع ماده غذایی است که ارزش غذایی بسیاری دارد و استفاده از آن توسط بسیاری از پزشکان توصیه می شود. در ابتدای تولید روغن های گیاهی مانند روغن کنجد، بیشتر از آن به عنوان یک روغن درمانی استفاده می شد.
امروزه نیز در طب سنتی از روغن کنجد برای درمان و تولید دارو های مختلف استفاده می شود. روغن های کنجدی که امروزه به صورت صنعتی تولید می گردد؛ در اوزان 1 لیتری، 1.5 لیتری، 20 لیتری، 2 لیتری، 4 لیری، و.. بسته بندی می شوند. این روغن ها مصرف خوراکی داشته و در فروشگاه های مختلف عرضه می گردد.

روغن کنجد خانگی یا صنعتی؟

روغن های کنجد به دو روش زیر تولید می شوند.

  1. خانگی
  2. صنعتی

برخی از فروشنده های روغن کنجد که به صورت خانگی آن را تولید می کنند؛ ادعا دارند روغنی که به این شکل تولید می شود؛ بهترین بوده و کاملا خالص است. برخی از خریداران نیز به این باور رسیده اند. که درست نیست.
یکی از دلایل آن دستگاه هایی است که برای این کار استفاده می شود. تولید کننده های صنعتی اغلب با دستگاه های پرس سرد تولید روغن را از دانه های روغنی کنجد انجام می دهند.
به بیان دیگر با دمای زیر 50 درجه و تنها فشار به دانه، روغن گیری انجام می گیرد. اما در روش خانگی با حرارت و دمای 100 درجه است که روغن گیری انجام می شود. در این روش دانه کنجد خواص خود را حفظ نمی کند.

قیمت روغن کنجد 1 لیتری

فروش روغن گیاهی کنجد

فروشنده های بسیاری در زمینه تولید و فروش روغن های کنجد فعالیت می کنند. فروشنده های کوچکی که در مغازه تولید کرده و عرضه می کنند و برخی از فروشنده ها که محصولات کارخانه جات مختلف را به فروش می رسانند.
این مجموعه فروش روغن های گیاهی کنجد صنعتی را به صورت عمده و با قیمت پایین تر از بازار انجام می دهند. ثبت سفارش محصولات را از طریق کارشناس فروش این سایت می توانید پیگیری کنید.

قیمت روغن کنجد 1 لیتری

خرید اینترنتی روغن کنجد به قیمت ارزان

خرید اینترنتی یکی از روش های ارزان و ساده ای است که شما می توانید به صورت اینترنتی و در کمترین زمان ممکن، سفارشات خود را با قیمت های پایین انجام دهید. این سایت با توجه به اینکه فروش عمده روغن های کنجد را در دست دارد؛ با قیمت های ارزانی عرضه بهترین محصولات را انجام می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما