فروش عمده روغن کنجد اصل با قیمت مناسب

جالب است بدانید که، روغن کنجد، که از دانه کنجد حاصل می شود، علاوه بر مصارف خوراکی و کاربردهای آشپزی، دارای خواص بی نظیری به منظور درمان بسیاری از بیماری ها و جلوگیری از برخی دیگر بوده و مورد توجه اطبا طب سنتی قرار گرفته است، از این رو خرید روغن کنجد اصل، و با قیمت مناسب، حتی به صورت عمده، جمع کثیری از مصرف کنندگان را مجذوب خود نموده است.

فروش عمده روغن کنجد اصل با قیمت مناسب

راه های تشخیص روغن کنجد اصل چیست؟

راه های تشخیص روغن کنجد اصل چیست؟

از آنجایی که خرید روغن کنجد اصل از اهمیت زیادی برخوردار است، لازم است که، مصرف کنندگان، از راه های تشخیص روغن کنجد اصل از نوع تقلبی آن، مطلع باشند.

توجه داشته باشید که، روغن کنجد اصل به رنگ زرد، و دارای عطر ملایم کنجد می باشد، که دوام زیادی در برابر حرارت داشته، و مانند سایر روغن ها، به راحتی در برابر گرما واکنش نشان نداده، سیاه نمی شود، و دود نمی کند.

و این در حالی است که، در صورت قرار گرفتن این نوع از روغن در دماهای سرد، در حدود ۶ درجه سانتی گراد، روغن به حالت منجمد و سفت شده در می آید.

روش پایانی به عنوان شناسایی روغن کنجد اصل از نوع تقلبی، تشخیص به وسیله پوست دست می باشد، به طوری که در صورت مالیدن روغن به پوست دست، و سپس شستن آن با آب، در صورت اصل بودن روغن، حالت چربی از بین رفته و فقط حالت نرمی در پوست باقی می ماند.

خرید روغن کنجد اصل در بازار تهران

خرید روغن کنجد اصل در بازار تهران

همان طور که بیان شد، روغن کنجد، به ویژه روغن کنجد قهوه ای، علاوه بر مصارف خوراکی، دارای خواص درمانی زیادی، در درمان و جلوگیری از بسیاری بیماری ها، مانند، جلوگیری از سفیدی زودرس مو، جلوگیری از افسردگی و استرس، کاهش فشارخون، خارج کردن سموم بدن، جلوگیری از پیری زودرس و چروک پوست و درخشان نمودن آن، کاهش درد و ورم مفاصل و قدرتمند نمودن استخوان ها، درمان عفونت های واژینال در زنان، جلوگیری از دیابت و درمان کم خونی می باشد، بنابراین مصرف روغن کنجد اصل، از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود.

و این در حالی است که، احتمال وجود روغن کنجد اصل در بازار تهران و سایر فروشگاه ها، کمتر از نوع تقلبی نبوده، و برخی از روش های تمایز آن دو از یکدیگر، در هنگام خرید امکان پذیر نمی باشد، و همچنین نتایج حاصل از روش های سنتی، با نتایج آزمایشگاهی قابل مقایسه نخواهد بود.

و از آنجایی که مصرف روغن کنجد اصل، نه تنها خواص مفیدی نداشته، بلکه می تواند در حفظ سلامتی بدن، خطرات جبران ناپذیری نیز به همراه داشته باشد، و همچنین با توجه به بالاتر بودن قیمت روغن کنجد در مقایسه با سایر روغن ها، خرید روغن کنجد اصل، البته با قیمت مناسب، بسیار حائز اهمیت می باشد.

بنابراین ‌شناسایی مراکز خرید معتبر به منظور تهیه روغن کنجد با کیفیت، و قیمت مناسب خالی از لطف نخواهد بود.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.