طرز تهیه شگفت انگیز مارچوبه کنسرو که از آن اطلاع نداشتید

همانطور که مشخص است، نظرات در مورد مارچوبه کنسرو متفاوت است.

بسیاری فقط مارچوبه تازه را دوست دارند یا معتقدند که تقریباً تمام مواد و ویتامین ها در این نوع نگهداری از بین می روند. این یک فرض کاملا اشتباه است.

کنسرو مارچوبه نه تنها طعم بسیار خوبی دارد، بلکه با وجود درمان، مواد خود را حفظ می کند.

نگهداری فقط باعث دوام بیشتر آن می شود. تفاوت آن با مارچوبه تازه فقط در استحکام تا نیش است.

در غیر این صورت هیچ تفاوتی برای مصرف کننده وجود ندارد. کنسرو مارچوبه در اندازه ها، قیمت ها و از تعدادی تولید کننده عرضه می شود.

قوطی ها از نظر نحوه باز شدن با هم تفاوت دارند. قوطی هایی هست که با درب قوطی باز کن یا با زبانه های فلزی باز می کنید.

مارچوبه

کنسرو مارچوبه سفید و سبز وجود دارد. نیزه های کامل مارچوبه، نوک مارچوبه و مارچوبه موجود است. تحت فشار بالا بدون افزودن مواد نگهدارنده کنسرو می شود.

شما فقط می توانید مارچوبه تازه را در فصل مارچوبه تهیه کنید که از اواخر آوریل شروع می شود و تا اواسط ژوئن ادامه دارد.

در این مدت می توان مارچوبه را به صورت تازه آماده برداشت و مصرف کرد. اما پس از آن، اگر جایگزین مارچوبه کنسرو شده وجود نداشت، باید چندین ماه بدون مارچوبه کار کنیم.

طعم کنسرو مارچوبه با مارچوبه تازه کاملا متفاوت است. مارچوبه کنسرو شده طعم بیشتری دارد و به راحتی گاز می گیرد یا جویده می شود.

با مارچوبه تازه اغلب این عیب را دارید که کاه مانند و سفت است. علاوه بر طعم، همچنین ثابت شده است که مارچوبه دارای اثر ارتقاء سلامتی است.

گفته می شود علاوه بر ویتامین هایش، خاصیت ضد سرطانی نیز دارد. شرکت های زیادی از کشورهای مختلف وجود دارند که کنسرو مارچوبه را می فروشند.

بزرگترین تامین کنندگان صندوق پس انداز آلمان، فرانسه، ایتالیا، بلژیک و چین هستند. اما کنسرو مارچوبه نیز از مکزیک، ایالات متحده آمریکا و اتریش می آید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.