دمپایی زنانه بیرونی اولین وسیله سفر رئیس جمهور کانادا

دمپایی زنانه بیرونی جزء جدا نشدنی کمد لباس هر خانمی هستند و شما این اختیار را دارید که از بین انواع صندل هایی که می توانید بپوشید انتخاب کنید!

از بین صندل های پلت فرم، صندل های گوه ای یا صندل های تخت راحت برای زنان انتخاب کنید.

همه اینها و بیشتر را با طیف گسترده صندل های زنانه Dune London کشف کنید و با استفاده از صندل های گوه ای یا گوه ای از روز به شب یکپارچه انتقال دهید و با صندل های ضروری ساحل ما آزادی نسیم دریا را احساس کنید.

برای شب های خاص، صندل های پاشنه بلند و صندل های چرمی بهترین انتخاب هستند.

اکنون با مجموعه متفاوت کفش های Dune London برای تمام نیازهای کفش خود خرید کنید و همین حالا از مجموعه صندل های زنانه انتخاب کنید و از ظاهری متناسب با هر موقعیت لذت ببرید.

دمپایی

صندل پلت فرم

این استایل ترکیبی عالی برای تیپ های تابستانی است. آن را با جین بریده شده یا لباس مورد علاقه خود ست کنید تا ظاهری غیرقابل شکست در بهار و تابستان امسال داشته باشید.

صندل بند دار

این سبک از صندل‌ها برای ایجاد بهترین حال و هوای تعطیلات، مهم نیست که کجا می‌روید، عالی است. صندل‌های لغزنده با بندهایی که دور پا یا مچ پا می‌پیچند، گزینه‌ای مناسب برای فصل هستند، و ظاهر آن زمانی بهتر است در رنگ های تند، پاستل های سرگرم کننده یا متالیک های براق انجام می شود. در انتخاب های خود جسور باشید.

صندل بند دار

اگر در دهه 90 (یا زودتر از آن) متولد شده اید، مطمئن هستیم که مدل صندل دو بند را به خوبی به خاطر دارید، این مدل به سال 2022 بازمی گردد، پس ادامه دهید و ظاهر دهه 90 را پیدا کنید که با این طراحی ساده و در عین حال شیک مطابقت داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.