جو دوسر طعم دار اعصاب شما را کنترل می کند

تکنیک های برداشت جو دوسر طعم دار به تجهیزات موجود، سنت های محلی و اولویت ها بستگی دارد.

کشاورزانی که به دنبال بالاترین محصول از محصولات خود هستند، زمان برداشت خود را دارند، به طوری که رطوبت دانه ها به 35 درصد رسیده است، یا زمانی که سبزترین دانه ها تازه به رنگ کرم در می آیند.

سپس آنها را با آبکشی برداشت می کنند، گیاهان را در حدود 10 سانتی متر (3.9 اینچ) از سطح زمین برش می دهند، و گیاهان را در پنجره ها قرار می دهند که دانه ها همگی به یک سمت هستند.

آنها قبل از اینکه آنها را با استفاده از هدر پیکاپ ترکیب کنند چندین روز در آفتاب خشک می کنند  در نهایت نی را عدل می کنند.

جو

جو را همچنین می توان تا زمانی که کاملاً رسیده بماند و سپس با یک سر دانه ترکیب کرد این باعث تلفات مزرعه بیشتر با افتادن دانه از روی سرها و تلفات برداشت می شود، زیرا دانه ها توسط قرقره کوبیده می شوند.

بدون سر پارچه ، آسیب بیشتری به نی وارد می شود، زیرا هنگام ورود به گلوی کمباین جهت گیری مناسبی ندارد. از دست دادن عملکرد کلی 10-15٪ در مقایسه با swathing مناسب است.

روشهای برداشت تاریخی شامل بریدن با داس یا داس و خرمن کوبی زیر پای گاوها بود. برداشت در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20 با استفاده از چسب انجام شد . جو دو سر جمع آوری شد و سپس جمع آوری شد و از طریق یک دستگاه بوجاری ثابت اجرا شد.

پس از ترکیب، جو دوسر با استفاده از یک کامیون غلات، نیمه یا قطار جاده ای به حیاط مزرعه منتقل می شود ، جایی که آنها را به سطل برای ذخیره سازی منتقل می کنند.

گاهی اوقات، هنگامی که فضای سطل کافی وجود ندارد، آنها را به حلقه های دانه قابل حمل متصل می کنند یا روی زمین انباشته می شوند. جو را می توان به طور ایمن در رطوبت 12-14٪ ذخیره کرد. در سطوح بالاتر رطوبت، آنها باید هوادهی یا خشک شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.